184-й Навчальний центр відвідали творчі колективи Львівщини

0

Сьогодні військовослужбовці 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ мали змогу відвідати концерти у чотирьох військових містечках Яворівського полігону.
Учасники художньої самодіяльності Тростянецької об’єднаної територіальної громади виступили у військовому містечку «Базове», до військових містечок «Немирів» та «Вербляни» завітав духовий оркестр 24-ї ОМБр імені короля Данила, а гурт «Світло правди» міста Новояворівськ привітали концертом військове містечко «Ложне».
Більш ніж півтори тисячі військовослужбовців відвідали сьогодні концерти, супроводжуючи гучними оплесками кожен виступ артистів. До уваги глядачів сьогодні були щирі українські пісні, енергійні хореографічні виступи, жартівливі гумористичні номери, а найголовніше – майстерна гра на музичних інструментах у виконанні духового оркестру.
Після концерту на колективи чекала щира вдяка військовослужбовців. Від імені керівництва 184-го Навчального центру артистам були вручені грамоти за участь в культурно-просвітницькому житті центру. В свою чергу, вони подякували військовослужбовцям за гостинність та пообіцяли повернутися із новими концертами: «Ми не прощаємось, а кажемо – до нових зустрічей!».

Поділитися.
Переглядів: 187