Народний дім смт Липівка

Переглядів: 1 457

В селі Липівка проживає 1225 чол. В Народного Домі працює 3 чоловіка.

 Директор Народного Дому – Головань Анатолій Анатолійович

Художній керівник  – Ланчевич Галина Богданівна на 0.5 ставки

Прибиральник   – Ланчевич Галина Богданівна  на 0.5 ставки

Матеріально – технічний стан Народного Дому в задовільному стані. Потрібно провести капітальний ремонт даху,провести поточний ремонт ( ззовні та всередині),заміна вікон та дверей.

Приміщення оформлено відповідною наочною агітацією,різноманітними стендами,фотостендами,тематичними виставками,національною символікою. Театральними кріслами Народний дім забезпечений. Для проведення дискотек потрібно музичну апаратуру. Є в наявності костюми для учасників художньої самодіяльності.

Для обслуговування населення в Народному домі працює:

–         5 дозвілевих об’єктів:

–         1 спортивний зал;

–         1 концертний зал;

–         2 гурткова кімната;

–         1 інші

Робота Народного дому Миколаївського району в 2013 та 2014 роках проводилась у відповідності до Закону України «Про культуру,» Конституції України, нормативних документів Міністерства культури, департаменту з питань культури,національностей та релігій,обласного науково-методичного центру народної творчості і культурно-освітньої роботи, місцевих органів державної влади.

Народний дім приймає участь у реалізації обласної Програми розвитку культури,( серед закладів культури в сільській місцевості).

Народний дім  оперативно реагує на усі події,які відбувались в громадсько-політичному житті країни,області,районі, тісно співпрацюючи з школою, церквою, бібліотекою,сімейною амбулаторією, дільничним інспектором, громадськими організаціями та товариствами. Адже в селі будь-який захід – це свято, де можна поспілкуватись, набратись хорошого настрою. А це і є метою наших зустрічей.  Всі заходи, які відбуваються в Народному Домі проводяться за власні кошти.

Директор Народного дому проводить та облікує свою діяльність відповідно до розділів клубної роботи. Найбільш успішно реалізувались такі напрямки роботи:

–         національно – патріотичне виховання;

–         християнське виховання;

–         естетичне виховання;

–         фізкультурно – оздоровча робота;

–          виховання підростаючого покоління;

–          художнього – масова робота.