ОГОЛОШЕННЯ Шановні громадяни! Проведення громадського обговорення проекту детального плану території житлового кварталу в с. Бродки на вул. Мочар

0

Тростянецька сільська рада Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Львівської області повідомляє, що з 01.10.2019 року по 30.10.2019 року проводиться процедура громадського обговорення проєкту детального плану території житлового кварталу в с. Бродки на вул. Мочар за рахунок земельних ділянок громадян для ведення особистого селянського господарства на території Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ Миколаївського району Львівської області та розгляд і врахування пропозицій громадськості щодо даного проєкту.

На замовлення Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ Миколаївського району Львівської області, проєкт детального планування розробив ФОП Лаврін В.С.

Детальний план дасть змогу впорядкувати планувальну структуру населеного пункту, визначати та надавати земельні ділянки для містобудівних потреб (житлового будівництва, розміщення об’єктів громадського та промислового призначення).

З матеріалами детального плану можна ознайомитись у приміщенні адмінбудинку сільської ради за адресою: с. Бродки, вул. Зарічна, 2 Миколаївського району Львівської області та на офіційному веб-сайті Тростянецької сільської ради

Громадські слухання щодо проєкту детального плану території житлового кварталу в с. Бродки на вул. Мочар за рахунок земельних ділянок громадян для ведення особистого селянського господарства на території Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ Миколаївського району Львівської області відбудуться 30.10.2019 року о 11.00 год. в приміщенні народного дому с. Бродки.

Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій та проведення громадських слухань – староста сіл Бродки, Суха Долина  Ільків Романія Іванівна.

Строк подання пропозицій та зауважень до проекту  – 1 місяць з дня розміщення оголошення (виходу номера друкованого видання).

Зауваження та пропозиції до проєкту детального плану території житлового кварталу в с. Бродки на вул. Мочар за рахунок земельних ділянок громадян для ведення особистого селянського господарства на території Тростянецької сільської ради Тростянецької ОТГ Миколаївського району Львівської області подавати до старости сіл Бродки, Суха Долина Ільків Р.І. з 01.10.2019 року по 30.10.2019 року за адресою: с.Бродки, вул.Зарічна, 2 Миколаївського району Львівської області, приміщення адмінбудинку або на електронну адресу: starostabrodky@gmail.com.

 

Тростянецька сільська рада Тростянецької ОТГ

Завантажити (DOCX, 24KB)

Завантажити (PDF, 423KB)

Поділитися.
Переглядів: 74