ОГОЛОШЕННЯ

0

_____________________________________________________________________________________
ОГОЛОШЕННЯ
Шановні громадяни!
Тростянецька сільська рада Тростянецької об’єднаної територіальної громади Миколаївського району Львівської області повідомляє, що проведення громадського обговорення проекту детального плану території земельної ділянки з метою реконструкції каплички в с. Стільсько по вул. Шевченка, Миколаївського району Львівської області, та громадських слухань щодо врахування громадських інтересів вирішено розпочати з 16.03.2018 року по 14.04.2018 року процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості по проекту детального плану.
Провести громадське обговорення проекту детального плану території земельної ділянки з метою реконструкції каплички в с. Стільсько по вул. Шевченка, Миколаївського району Львівської області в приміщенні адмінбудинку колишньої Стільської сільської ради 16.04.2018 р. о 16.00 год.
Для громадських слухань надається проект детального плану території земельної ділянки з метою реконструкції каплички в с. Стільсько по вул. Шевченка, Миколаївського району Львівської області.
Детальний план дасть змогу впорядкувати планувальну структуру населеного пункту, визначати та надавати земельні ділянки для містобудівних потреб (житлового будівництва, розміщення об’єктів громадського та промислового призначення).
З матеріалами детальних планів можна ознайомитись у приміщенні колишньої Стільської сільської ради за адресою: с. Стільсько, вул. Шевченка, 129 Миколаївського району.
Відповідальна особа за організацію розгляду пропозицій – староста с. Стільсько, с. Дуброва, с. Ілів, с. Мала Воля – Васильковський Андрій Іванович.
Строк подання пропозицій та зауважень до проекту – 1 місяць з дня розміщення оголошення (виходу номера друкованого видання).
Пропозиції та зауваження подавати старості сіл Стільсько, Дуброва, Ілів, Мала Воля згідно з “Порядком проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні”, затвердженим Кабінетом міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555. Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по-батькові, місця проживання, за особистим підписом, і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.
Тростянецька сільська рада Тростянецької ОТГ

Поділитися.
Переглядів: 219