Робота з дітьми із особливими потребами

0

9 листопада у Тростянецькій ОТГ відбувся семінар практичних психологів та вихователів ДНЗ на тему « Робота з дітьми із особливими потребами». Практичний психолог Демнянського НВК Політило Н.Р. розпочала семінар презентацією, в якій вона ознайомила присутніх із темою зустрічі і зачитала результати анкетування « Моє ставлення до дітей з особливими потребами», що проводилося серед учнів 3-4 класів. А далі запросила гостей на екскурсію у Миколаївський районний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Там їх із радістю зустріла директор центру Савка Галина Іванівна. Вона розповіла про історію його створення і похвалилася їхніми досягненнями. Пізніше повела всіх знайомити із своїм невеликим володінням, але ефективним.
Спочатку ми побачили сенсорну кімнату, яка нас дуже вразила різноманітним оснащенням, далі був кабінет фізичної реабілітації, який забезпечений різними тренажерами для всіх вікових категорій, надалі ми побували в кабінеті психолога та в навчальній кімнаті. Вчитель-реабілітолог Наталя та психолог-логопед Віра запросили нас на заняття. Дітки легко йшли на контакт і присутність чужих людей їх не бентежила. Ми були вражені їхньою щоденною нелегкою працею. На прощання і на пам’ять про нас подарували подарунок Галині Іванівні, який виготовили наші наймолодші дітки із своїм вихователем Суходольською С.М.
Після пізнавальної екскурсії вихователі : Суходольська С.М., Николишин В.Я. запросили гостей на свято «Разом зможемо все» ( підготувала група «Сонечко»), «Прогулянка у осінній ліс» ( група «Джерельце»). Маленькі артисти дивували гостей різноманітними віршами, сценками, танцями. Завдяки музичному керівникові Шевчуку І.Р. свято вийшло колоритним і милозвучним. Ми сподіваємося, що гостям сподобався семінар і чекаємо їх з нетерпінням знову.

Поділитися.
Переглядів: 236