«Струни серця»

0

04.05.2019 р. в Народному домі с. Тростянець відбувся молодіжний дитячо-юнацький конкурс української популярної естрадної пісні «Струни серця» за участю солістів, вокальних дуетів, тріо, вокальних ансамблів, Народних домів Тростянецька об’єднана територіальна громада та Розвадівська об’єднана територіальна громада.
Метою конкурсу є примноження скарбниці української пісенної творчості, формування нових репертуарів, національного визначення в молодіжній музиці, розкриття творчих здібностей обдарованих дітей та молоді.

Конкурс оцінювало журі у складі:
ОЛЕКСАНДРА ДЗИНДРА – спеціаліст І категорії відділу з соціально-гуманітарних питань Тростянецької ОТГ , голова журі
ОКСАНА ГАРМАДІЙ – методист з питань культури центру фінансово – господарського та навчально – методичного забезпечення закладів освіти і культури Розвадівської сільської ради
МИКОЛА МІСЮРАК – голова постійної комісії з питань культури, освіти, фізичного виховання, охорони здоров’я та соціальної політики Тростянецької ОТГ
ГАЛИНА МИКИТКА – спеціаліст I категорії відділу освіти Тростянецької ОТГ
ОКСАНА МИХАЙЛИШИН – інспектор фінансового відділу Тростянецької ОТГ
ТАРАС ГРИЦА – музикант, учасник музичного колективу «Любисток», начальник земельного Тростянецької ОТГ
АНДРІЙ ВАСИЛЬКОВСЬКИЙ – староста с. Стільсько

За результатами оцінювання журі визначило переможців:

молодша вікова категорія до 10 років:
– гран – прі – Суходольський Денис соліст НД с. Демня
– номінація “Найкращий дует” – дует НД с. Стільсько
– номінація «Найкраще тріо» – тріо «Смайл» бібліотека с. Велика Воля
– І місце – Грещук Вікторія солістка НД с. Черниця
– ІІ місце – Дмитрук Іванна солістка НД с. Поляна
– ІІІ місце – Яценко Божена солістка НД с. Дуброва

середня вікова категорія з 11 до 14 років:
– гран – прі – Цимбаліста Маркіян соліст НД с. Липівка
– номінація “Найкращий ансамбль” – ансамбль «Мрія» НД с. Демня
– номінації “Відзнака глядацьких симпатій” – Черезова Єремія солістка НД с. Суха Долина

І місце розділили – Охапська Таня солістка НД с. Тростянець та Тарасюк Єлизавета солістка НД с. Заклад
ІІ місце розділили Тимчишин Олеся солістка НД с. Тростянець та Малех Оленка солістка НД с. Заклад
ІІІ місце розділили Петришин Вікторія солістка НД с. Демня, Говенчук Таня солістка НД с. Тростянець та Береза Андріян соліст НД с. Красів

старша вікова категорія від 15 до 25 років:

– гран-прі – Митко Лілія солістка НД с. Бродки
– відзнака за оригінальний жанр (креативне виконання пісенних творів) – Гузій Ольга НД с. Розвадів
– номінації “Відзнака глядацьких симпатій” дует НД с. Ілів
– І місце розділили – Змроць Оксана солістка НД с. Стільсько та Шкварко Марія солістка НД с. Крупсько
– ІІ місце – Сеньків Христина солістка НД с. Демня
– ІІІ місце – Дзіндзюра Христина солістка НД с. Дуброва

Усі учасники конкурсу отримали призи та грамоти.

Члени журі, висловлюють слова вдячності працівникам культури за проведену роботу. Особлива подяка учасникам художньої самодіяльності, які, не шкодуючи свого часу, дають можливість глядачу насолодитися їх талантами.
Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА

Поділитися.
Переглядів: 65