“Театральна мозаїка- 2017 “

0

В Тростянецькій отг
Сьогодні, 26 листопада 2017 року в Народному домі с. Тростянець проведено огляд-конкурс самодіяльних драматичних колективів Народних домів Тростянецької ОТГ . Згідно з планом роботи відділу з соціально-гуманітарних питань та з метою популяризації кращих зразків самодіяльного театрального мистецтва, підвищення художньо-виконавської майстерності колективів, виявлення і підтримки мистецьких талантів та встановлення творчої співпраці між аматорськими колективами Тростянецької об’єднаної територіальної громади.
Конкурс оцінювало журі у складі:
– Олександра Дзиндра спеціаліст відділу з соціально-гуманітарних питань
– Микола Місюрак голова депутатської комісії з питань освіти, фізичного виховання, культури, охорони здоров’я та соціальної політики
– Володимир Бабій голова депутатської комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та згуртованості
– Степан Кончаківський художній керівник НД с. Стільсько
– Мирослава Левицька бібліотекар с. Велика Воля
Відповідно до положення огляду-конкурсу журі оцінювало :
– художній рівень драматичного твору
– відповідність віку
– режисерське вирішення вистави
– виконавська майстерність
– костюми
– музичне оформлення
Гран-прі присудили учасникам самодіяльного драматичного колективу «Любисток» молодша група НД с. Липівка уривок з казки «Кривенька качечка» керівник Галина Ланчевич
І місце розділили :
– учасники самодіяльного драматичного колективу «Любисток» старша група НД с. Липівка уривок з вистави «Лісова пісня» керівник Галина Ланчевич
– учасники самодіяльного драматичного колективу НД с. Демня з сценкою «Ольга Фреймут з перевіркою» керівник Сеньків Світлана
ІІ місце розділили :
– учасники самодіяльного драматичного колективу НД с. Бродки з веселою сценкою «Новорічний детектив» керівник Оксана Гоїн
– учасники самодіяльного драматичного колективу НД с. Тростянець з сценкою «Дипломований лікар» керівник Галина Коваль
ІІІ місце розділили:
– учасники самодіяльного драматичного колективу НД с. Добряни з сценкою «Веселі кумасі» керівник Наталя Гриб
– учасники самодіяльного драматичного колективу НД с. Ілів з сценкою «Бальзам Бітнера» керівник Світлана П’ясецька
Дипломантами стали :
– учасники самодіяльного драматичного колективу НД с. Стільсько з сценкою «Палажка та Параска» керівник Оксана Бінас
– учасники самодіяльного драматичного колективу НД с. Красів з сценкою «Коліжанки» керівник Галина Сіканів-Іванчук
– учасники самодіяльного драматичного колективу НД с. Суха Долина уривок з вистави Ліни Костенко « Маруся Чурай» керівник Марія Табінська
За цікаве і оригінальне виконання ролі та активну участь у драматичному аматорському мистецтві відзначили:
– Романа Коваля учасника драматичного колективу НД с. Тростянець за роль пацієнта
– Анастасію Миндьо учасницю драматичного колективу НД с. Демня за роль кухарки
– Наталію Головко учасницю драматичного колективу НД с. Липівка за роль Мавки

Поділитися.
Переглядів: 35