У ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ ОТГ РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ РЕАЛІЗАЦІЯ ТРАНСКОРДОННОГО ПРОЕКТУ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА РОЗВИТКУ МІСЦЕВОЇ СПАДЩИНИ

0

У листопаді 2018 року на території Тростянецької ОТГ розпочалася реалізація дворічного проекту «Світ Карпатських Розет – заходи із збереження унікальності культури Карпат» (ROSETTES). Проект реалізовується за фінансової підтримки Європейського Союзу, у рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020.

Про це під час першого засідання Робочої групи з розробки Дорожньої карти збереження та управління культурною та історичною спадщиною повідомив керівник Центру «Регіональний Розвиток» Володимир Крижанівський. Під час зустрічі він представив громаді проект ROSETTES та заходи, які будуть реалізовуватися у Тростянецькій громаді.

Усі заходи проекту будуть спрямовані на збереження та ефективне управління культурною та історичною спадщиною громади. Зокрема, впродовж двох років реалізації проекту у Тростянецькій громаді планується:
 Розробка Дорожньої карти збереження та управління культурною та історичною спадщиною
 Проведення тренінгів із збереження та управління спадщиною
 Розробка стратегії розвитку культурної спадщини Тростянецької ОТГ
 Виготовлення карти громади та сувенірної продукції
 Встеновлення інформаційних таблиць біля пам’яток культурної та історичної спадщини з їх описом, а також вказівників біля доріг, які позначатимуть напрямок руху до пам’яток
 Проведення фестивалю з метою промоції культурної спадщини Тростянецької ОТГ

Усі заходи проекту на території Тростянецької ОТГ виконуватиме Центр «Регіональний Розвиток» спільно із залученими експертами.

Під час наступних засідань Робочої групи команда проекту ROSETTES із представниками громади розпочне розробку Дорожньої карти збереження та управління культурною та історичною спадщиною громади, яка стане планом дій для її ефективного використання.

Поділитися.
Переглядів: 107